שמיר בניה - מעל 20 שנה של שקט נפשי בבניה! 

שמיר בניה פועלת למעלה מ- 20 שנה בתחום הבניה והשיפוצים ונמצאת בבעלותו ובניהולו של יוגב שמיר.

בדיוק כמו הסיפורים הטובים, במסגרת לימודי התואר שלו במינהל עסקים ומלונאות, הוא החל לעבוד כסטודנט בתחום הגבס והתקרות, התאהב בעולם זה ומשם נשאב אל עבודת הבניה ולהקמת חברת שמיר בניה. 

החברה מציעה ללקוחותיה בניה ושיפוצים עבור המגזר הפרטי והעסקי במגוון תחומים: בניה קונבנציונלית/מתקדמת, חשמל, אינסטלציה, ריצוף, טיח, איטום, בידוד, עבודות גבס, צבע ותחומים נוספים. 

החברה משמשת לקוחות רבים כקבלן שיפוצים רשום וכחברה המציעה שירותי קבלן שיפוצים במרכז, היא פועלת מול לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים.

החברה עובדת מול לקוחות פרטיים, אדריכלים ומעצבים, מפקחים ומהנדסים ובין לקוחותיה מהמגזר העסקי: גלובקול תקשורת,NETVITION 013 ,SIMENS ,HP ,ISS ,MICRON, ארומה נמל ת"א, י. ב. אחזקות, מעונות הסטודנטים באריאל ועוד.

לחברה גם עשרות לקוחות מרוצים בתחום הפרטי לאחר שהחברה ביצעה עבורם פרויקטים מגוונים של ביצוע וניהול פרויקטים של בניה, שיפוצים, הרחבות ועבודות גמר עד מסירת המפתח.

אנו יודעים שתהליך הבניה הוא קשה ומפחיד ובדיוק בגלל זה, נשמח לבצע אותו עבורכם ולעשות את מה שאנחנו יודעים לעשות וזה לבנות ולשפץ עבורכם בהתאם ללוחות הזמנים והתקציב שהוגדרו. 

נשמח לתאם פגישת היכרות ראשונית: 052-3533377

יוגב שמיר